05Ara, 20 5 Aralık 2020

Tekne Taşımacılığı

Kullandığınız teknelerin taşınması konusunda faaliyet gösteren firmamız taşımacılık sektörü içerisinde başarı grafiğini her geçen gün arttırmaktadır. Tekne taşımacılığı hizmeti alanında uzman kadro ile verilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan her personel taşıma konusunda eğitimlidir. Bundan dolayı güvenilir ve profesyonel bir taşıma ortaya çıkmaktadır. Tekneleriniz istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde Mersin yol yardımı taşınmaktadır. Taşıma işlemi öncesi tekneniz incelenir ve nasıl bir taşıma yöntemi uygulanacağı belirlenir. Tekneler boyutlarına göre değişebilmektedir. Bunun en etkili yöntem seçilerek aracımıza yüklenir. Mersin oto çekici olarak ayrıca tekne Yükleme ve taşıma işlemi yapmakta ve teknenize herhangi bir zarar verilmemektedir.

Profesyonel Tekne Taşımacılığı Hizmeti

Mersin oto kurtarma firmamız kurumsal hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Mersin kurtarıcı firmamız 7/24 hizmet anlayışı içerisinde kurumsal müşteri hizmetimiz her talebe olumlu dönüş yapmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanabilir ve teknenizi profesyonel olarak taşıtabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti içerisinde sunulan bu hizmetler size özeldir.

Ekonomik Fiyat, Garantili Taşıma Hizmeti

Firmamız tekne taşımacılığı konusunda ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Bu fiyat politikası ışığında çalışmalarını sürdürmek ve müşterilerine hizmet sunmaktadır. Tekne taşımacılığı özen gerektiren bir işlemdir. Gereken özen gösterilmediğinde teknenizin zarar görmesi mümkündür. Bundan dolayı tercihlerinizde profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız bu hizmeti garanti kapsamı içerisinde sunarak yararlanmanızı sağlamaktadır.

Oto Kurtarma Hizmeti

Aracınız ile yolda kaldığınız zaman firmamızın Mersin yol yardımı ve Mersin kurtarıcı hizmeti ile de destek sunmaktadır. Aracınızın çalışmıyor ise oto kurtarıcı hizmeti ile en yakın merkeze veya tamirhaneye götürülmektedir. Bu hizmet de alanında uzman personel tarafından sunulmaktadır. Mersin oto kurtarma hizmetlerimiz günün her saati 7/24 olarak verilmektedir. Kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşarak ilgili taleplerinizi iletebilir ve oto kurtarıcı isteyebilirsiniz. Mersin oto çekici araçlarımızda gerekli tüm teknik ekipman yer almaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aracınız ile yolda kaldığınız zaman veya aracınızı çalıştıramadığınız zaman güvenli bir şekilde Mersin yol yardımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız Mersin kurtarıcı dışında iş makinesi taşıma hizmetini de sunmaktadır. Makineler özel araçlarla güvenilir bir şekilde belirttiğiniz adrese taşınır. Tüm bu hizmetler kurumsal ilkelere bağlı olarak verilmektedir.

Yorum ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button